PRIEMONĖS PO DEPILIACIJOS

PIENELIS PO DEPILIACIJOS (MILK CLEANSER #2)

Pienelis po depiliacijos, kuris palengvina vaško likučių pašalinimą. Puikiai drėkina odą. Praturtintas Medetkų ir Avižų ekstraktais.

Talpa:200ml, 500ml

ALIEJUS PO DEPILIACIJOS (OIL CLEANSER #3)

Drėkinamasis masažo aliejus su Azulenu, naudojamas odai po depiliacijos. Palengvina vaško likučių pašalinimą ir minkština odą. Praturtintas Kviečių gemalų ekstraktu.

Talpa:220ml, 350ml, 500ml

RAMINAMASIS KREMAS (SOOTHING CREAM)

Uždegimas ar alerginė reakcija po depiliacijos?Užtepkite storesnį kremo sluoksnį ir palaukite, kol kremas įsigers į odą. Akimirksniu nuslopina paraudimą, atpalaiduoja odą. Praturtintas Ramunėlių ir Alijošiaus ekstraktais.

Talpa:200ml

ARBATMEDŽIO GELIS (TEA TREE GEL)

Vėsinantis gelis ramina ir gaivina odą po depiliacijos. Padeda užsiverti odos poroms ir veikia kaip balzamas. Sudėtyje yra Hamamelis ir Arbatmedžio Aliejus, kurie gaivina, drėkina ir minkština odą po depiliacijos.

Talpa:200ml, 500ml

KREMAS VITADERM PH

Kremas su rūgštimi odai po depiliacijos, kuris atkuria odos pH balansą. Kremas sumažina odos paraudimą ir nuslopina sudirgimą. Puikiai tinka intymioms kūno vietoms.

Talpa:200ml

PUTOS PO DEPILIACIJOS (DEPILMOUSSE)

Dvigubo poveikio putos efektyviai stabdo plaukelių augimą ir suteikia odai gaivumo. Atpalaiduoja pavargusias kojas. Rekomenduojama naudoti namuose. Sulėtina plaukelių augimą, dėl to pailgėja tarpas tarp depiliacijos procedūrų.

PLAUKŲ AUGIMĄ STABDANTIS SERUMAS (HAIR INHIBITOR SERUM)

Užtepti priemonę tuojau po depiliacijos, kol atsivėrusios odos poros. Priemonė sulėtina keratinizacijos procesą, oda lieka gaivi ir švelni. Jei yra vaško likučių ant odos, pirmiausiai tepkite serumą tik tuomet pienelį ar aliejų. Rinkinyje:3 ampulės, 20 ampulių. 

PRIEMONĖ PRIEŠ PLAUKŲ ĮAUGIMĄ (FOLISAN)

Apsaugo nuo plaukųįaugimo ir spuogelių atsiradimo po skutimosi. Atlieka odos paviršiaus eksfoliaciją ir padeda plaukui natūraliai išaugti, nepažeidžiant odos. Puikiai tinka naudoti aknės paveiktai odai po depiliacijos. Nuslopina sudirgimą, kuris atsirado po skutimosi. Rekomeduojama naudoti moterims bikini zonoje, pažastims, kojoms ir veido odai. Rekomenduojama naudoti vyrams barzdai, kaklui, nugarai, krūtinei ir kojoms. 

PRIEMONĖ PRIEŠ PLAUKŲ ĮAUGIMĄ (INTIMATE FOLISAN)

Gelio konsistencijos priemonė stikliniame buteliuke su besisukančia galvute. Leidžia pasiekti net sunkiai pasiekiamas kūno vietas arba tepti tik toje vietoje, kur reikia. Puiki priemonė naudoti namuose. Rekomenduojama naudoti dar kelias dienas po depiliacijos procedūros. Išvengsite spuogelių ir įaugusių plaukelių.

Talpa:6 ampulės x 10ml

ĮSIGYTI PRIEMONIŲ PO DEPILIACIJOS INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE MANIKIURAS.EU

Sukurta 3DS | Info@3DS.lt